Název Puzzle pochází z angličtiny, kde toto slovo označuje jakoukoli skládačku, i v přeneseném smyslu slova. Skládání puzzle se označuje jako tvůrčí činnost, která rozvíjí ligické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe přesně zapadají, se složí kýžený tvar či obrazec...
           Tak to je citace z Wikipedie (otevřená encyklopedie). Co tedy přesně od nás, kapely Puzzle, můžete očekávat? Country & bluegrassové písně zahrané zkušenými muzikanty tak, že vše do sebe správně zapadá a přináší posluchačovi příjemný zážitek ze známých šlágrů a evergreenů, na které se (zejména) zaměřujeme.
           To je jeden z důvodů proč právě Puzzle. Jaké jsou další? Rozhodně nebylo jednoduché najít zajímavý a originální název kapely, který do současné doby nikdo nevlastní. A to se, myslíme, podařilo. V poslední řadě by název kapely měl být jednoduchý a dobře zapamatovatelný. A to se, určitě, podařilo.
           Věříme, že se Vám naše internetová prezentace bude líbit, budete se tu cítit příjemně a stejně jako celá kapela Puzzle se tyto stránky stanou Vašimi oblíbenými.

Copyright © Puzzle - Country & Bluegrass Music. All rights reserved. Designed & created by Josef Šnajdr (2010 - 2016).