ZÁŘÍ 2016 - Demo nahrávka je na světě     (zapsal Pepa)
           Po téměř 8 letech fungování kapely Puzzle se nám podařilo nahrát pár demo snímků. Bylo to náročné a v domáčím prostředí s vlastní aparaturou jsme dělali vše, co jsme mohli. Nahrávka je pouze s kytarou, banjem a basou. Nakonec se nám to i docela líbí a sami můžete posoudit, jaké to je a třeba nám i napsat v záložce "Kontakt".

           ČERVEN 2015 - Máme nové muzikanty     (zapsal Pepa)
           Je fajn, že jsme se domluvili s našimi kamarády a na větších akcích nás podporují Petr Jánský na mandolínu a Dan Kurýl se svými foukacími harmonikami. Tím je naše sestava kompletní a zvuk kapely o něco bohatší.

           LEDEN 2014 - Znovu změna na pozici basového kytaristy     (zapsal Pepa)
           Od ledna 2014 s námi hraje na pětistrunnou basovou kytaru Jarda Kašpar, který si vyměnil místo s Milanem Offeritzem. S Jardou jsme společně hráli ve výborné kapele Museum Band, která se bohužel po čase rozpadla. A protože se nám spolu hrálo moc dobře, budeme v tom pokračovat.

           LEDEN 2012 - Výměna na pozici basového kytaristy     (zapsal Pepa)
           V prosinci 2011 vystřídal na pozici basového kytaristy Jirku Vlka Milan Offerizta. Jirkovi děkuji za dvouleté působení v kapele a věřím, že Milanovi se u nás bude líbit.

           Něco z historie kapely     (zapsal Pepa)
           Myšlenka založit vlastní kapelu vznikla někdy na jaře roku 2008. Základ kapely byl položen na podzim roku 2008 po dohodě s banjistou Romanem, se kterým jsme spolu ještě v teenagerovském věku začínali. Později jsme se každý rozešli do jiných kapel, Roman zůstal věrný bluegrassu (který je ostatně pro banjo ideální), já jsem částečně "zabrousil" i do begbeatu a rocku, ale nebylo to ono.
           Tedy po mnohaletých zkušenostech, kdy jsme si oba zažili vystupování i několikrát týdně, jsme se rozhodli trochu zvolnit a hrát dále zejména pro zábavu, což se nám (zatím) daří. Do konce roku 2008 jsme si skutečně jen pro zábavu občas společně zahráli.
           Na jaře roku 2009 jsme objevili hráče na basovou kytaru, Jirku Vlka, se kterým jsme postupně secvičili základní repertoár, což nám, vzhledem k velmi "pohodovému" tempu a také pracovnímu vytížení, chvíli trvalo.
           První veřejné vystoupení kapely Puzzle bylo před vánoci roku 2009 a od této doby již hrajeme nejen pro vlastní potěšení, ale i pro zábavu všech našich fanoušků, kamarádů, přátel a příznivců v sympatických hospůdkách či na soukromých akcích.

Copyright © Puzzle - Country & Bluegrass Music. All rights reserved. Designed & created by Josef Šnajdr (2010 - 2016).